Öztürk Yılmaz’dan AB’yi çıldırtacak 2 dev birlik önerisi!

Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, önemli iki birlik önerisini açıkladı. Yılmaz, Birinci olarak Müslüman ülkelerle ticari ve ekonomik birlik önerisinde bulundu. İkinci olarak ise Yılmaz, tüm Türk devletlerinin içinde bulunacağı, Türk Devletleriyle siyasi birlik kurulması önerisini gündeme taşıdı.

NOT ALIN, GÜNDEM OLACAK!

Açıkladığı birlik önerilerinin Türkiye’de gündeme olacağını bildiren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Not alın, şu anda açıklayacağım 2 birlik önerisi Türkiye’de gündem olacak. Birincisi Müslüman ülkelerle ticari ve ekonomik birlik, ikincisi ise Türk Devletleriyle siyasi birliktir.” Dedi.

MÜSLÜMAN ÜLKELERLE TİCARİ VE EKONOMİK BİRLİK

Çalışmasını yaptıklarını belirten Genel Başkan Yılmaz, “1, 5 milyar Müslümanlarla ticari ve ekonomik birlik, gümrük düzenlemeleri, sınır düzenlemelerinin içinde olacağı bir birlik olacak. Bütün ticari düzenlemeleri ilişkin birlik olsun istiyoruz.” dedi.

TÜRK DEVLETLERİYLE SİYASİ BİRLİK

Genel Başkan Yılmaz, Türk devletleri ile siyasi birlik yapılması gerektiğini altını çizerek, “Türk coğrafyasıyla siyasi birlik istiyoruz. Ben bunu o zaman da dile getirdiğimde adamların umurunda değildi ama şu anda çok kritik bir öneme sahip olacak. Bu birliklerin kurulmasıyla birlikte bir yere giderseniz, önce oranın bir merkezi vardır, oradan girmek lazım.” İfadelerini kullandı.

Ben dahil hiçbirimiz tek başımıza iyi şeyler yapmıyoruz. Ama hepimiz büyük bir sevgiyle küçük şeyler yapabiliriz ve birlikte harika bir şey başarabiliriz. Sadece birlikte başarabiliriz.

İletişim

+90 543 586 42 42

bilgi@yenilikpartisi.org.tr

Atatürk Blv. No:231/ 6
Kavaklıdere 06680 Çankaya / ANKARA

Copyright © 2024 Yenilik Partisi. All rights reserved

Paylaş
Bağlantıyı kopyala