Yenilik Partisi

EGEMENLİK MECLİSİ

#

Öztürk YILMAZ

GENEL BAŞKAN (Emk. Büyükelçi )

#

Esra ALTUN

Genel Sekreter

Çevre Y. Mühendisi

BAŞKANLAR KURULU(GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI)

#

İzzet Emre AYGEN

Siyasi Etik Kurulu Bşk.

ANADOLU ÜNİ.İLT.BİL.FAK./ GAZETECİ / YAZAR

#

Mustafa ACER

Araştırma Kurulu Bşk.

İST.TEKNİK ÜNİ./UÇAK MÜHENDİSİ

#

Çetin GÖKSU

Bilim Kurulu Bşk.

YILDIZ TEK.ÜNİ.PARİS SORBON ÜNİ. /MİMAR,ŞEHİR PLANCISI,GÜNEŞ KENT UZMANI

#

İsmail ALTINER

Eğitimden Sorumlu Bşk.

BOĞAZİÇİ ÜNİ. FEN EDEBİYAT FAK.TÜRK DİLİ EDEBİYAT BÖL./ EĞİTİM YÖNETİCİSİ

#

Harun KARATOSUN

Yenilikçi Projeler Bşk.

İST.ÜNİ.MATEMATİK- MSÜ MATEMETİK YÜK.LİSANS / ÖLÇME VE DEĞ.UZMANI

#

Zeynep DOĞAN

Tanıtımdan Sorumlu Bşk.

GİRESUN ÜNİ.EĞT.FAK./ ÖĞRETMEN

#

Ova Baksi IŞIK

Hukuk ve Seçim İşleri Bşk.

GAZİ ÜNİ.HUKUK FAK./ AVUKAT

#

Mehmet Kami SAKBAŞ

Bilişim Bşk.

T.Ü TMYO ELEKTRONİK BÖLÜMÜ / SİSTEM UZMANI

#

Elveda TANIK

Güvenlik Politikaları Bşk.

ÜNİVERSİTE / GAZETECİ / YAZAR

#

Elif KARAKUŞ

Sosyal Politikalar Bşk.

CUMHURİYET ÜNİ.İLAHİYAT FAK.-CELAL BAYAR ÜNİ.YÜKSEK LİSANS/ÖĞRETMEN

#

Hülya AVCULAR

Emekçi Çalışanlar Bşk.

ANADOLU ÜNİ.-FOTAĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK BÖLÜMÜ / TEKSTİL-MODELİST

#

Nalan ÖZYÜKSEL

Mali İşler Bşk.

HEMŞİRE

#

Bülent YILMAZ

İdari İşler Bşk.

LİSE / AR-GE Uzmanı

#

Yaşar CİĞERSİZ

Kültür ve Sanat İşleri Bşk.

ORTAOKUL / MODELİST- İŞ İNSANI

#

Ramazan EREN

Doğu ve G.Doğu Tşkl.Sor.Bşk.

LİSE / MUHASEBECİ

#

Asım VARDAR

Ekonomiden Sorumlu Gnl.Bşk Yrd.

ADANA İKTİSADİ TİC.İLİMLER AKADEMİSİ - İKTİSAT FAK./ EKONOMİST

BAŞDANIŞMANLAR

#

Münire TURAN

Genel Bşk. Başdanışmanı

ARTVİN SAĞLIK MES.LİSESİ/HEMŞİRE / EMEKLİ

#

Asuman ÇELİK

Genel Bşk. Başdanışmanı

LİSE /MODA TASARIMCISI

#

Sevim YAVUZ

Genel Bşk. Başdanışmanı

YÖNETİCİ

#

Yeşim DEMİR

Genel Bşk. Başdanışmanı

ANADOLU ÜNİ.- SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİK / TV PROGRAM YAPIMCISI

#

Tuba BAŞ

Genel Bşk. Başdanışmanı

MESLEKİ LİSE GRAFİK FOTOĞRAF BÖLÜMÜ / ŞİRKET YÖNETİCİSİ

#

Umut UÇAR

Gn.Bşk. Basın Baş Danışmanı

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ.-SİYASET BİL.VE KAMU YÖNETİMİ / MEDYACI

KOMİSYON BAŞKANLARI

#

Ahmet KILBOZ

Partiler Arası İlş.Srm.Kom.Bşk.

LİSE -YÖNETİCİ

#

Ayça AKSU

Gençlik Komisyonu Başkanı

HACETTEPE ÜNİ.ALMANCA ÖĞR./ ÖĞRETMEN

#

Ayşe BOZKURT

Sokak Teşk.Sor.Kom.Bşk.

TURİZMCİ

#

Bekir Bayram ÇUBUKKESEN

Turizm Komisyonu Bşk.

ÜNİVERSİTE / TURİZMCİ

#

Bülent KANBER

Ege İş Adamları Kom.Bşk.

ANADOLU ÜNV.İŞLETME İKTİSAT FAK./ İŞ İNSANI ( GİRİŞİMCİ )

#

Mehmet TOPRAK

Orta Anadolu İş Adm.Kom.Bşk.

İŞ İNSANI

#

Ali Hıdır DİNÇER

Bilişim ve İdr.İşl.Kom.Bşk.

LİSE /BİLİŞİM UZMANI

#

Mehmet ÇELİK

Ulaştırma Komisyonu Bşk.

LİSE /ŞİRKET YÖNETİCİSİ

#

Dilek ERDOĞAN

Esnaf ve İşletmeler Komisyonu Başkanı

LİSE / ESNAF

#

Sude SU

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Kom,Bşk.

LİSE / MODEL

#

Zuhal ATLI

Eğitimden Sorumlu Kom.Bşk.

ÜNİVERSİTE /ÖĞRETMEN

#

Miraç TANGÜNER

Doğu ve G.Doğu İş Adm.Kom.Bşk.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ./ JEOLOJİ MÜHENDİSİ

#

Tuncer ÇETİN

Spor Komisyonu Başkanı

İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ / YÖNETİCİ

#

Özcan SAMANCİ

Şehircilik Kom.Bşk.

YILDIZ TEK.ÜNİ. MİMARLIK FAK./ MİMAR

#

Üntay Ekmel KAŞAVAR

Sanayi Komisyon Başkanı

MAKİNE MÜHENDİSİ

#

Ömer DEMİR

Pazar Esnafının Teşkilatlanmasın Sor.Kom.Bşk.

LİSE /İŞ İNSANI

#

Turan BULAK

Emeklilerden Sorumlu Kom.Bşk.

LİSE /ESNAF

#

Şeküre GEMİCİ

Stk’lar İle İlgili Kom. Bşk.

LİSE / ESNAF / AŞÇI

#

Adnan ALAKOÇ

Sağlık Politikaları Kom. Bşk.

ÜNİVERSİTE -EMEKLİ/ DOKTOR

#

Mecit Haldun KAŞAVAR

Denizcilik Kom. Bşk.

ÜNİVERSİTE / KAPTAN

#

Semahat CEYHANLI

(Genel Merkez)

ATATÜRK ÜNİ.EDEBİYAT BÖLÜMÜ /EMEKLİ AMİR

#

Özay YILMAZ

(Genel Merkez)

ÖĞRETMEN